У будівлю Одеського медичного університету в п'ятницю, 20 липня, прорвалися молоді люди, які підтримують противників діючого ректора Валерія Запорожана.

Таку інформацію розповсюдила прес-служба навчального закладу у своєму Instagram. "Ректорат ОНМедУ захоплений силою", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що "тітушок" контролює позафракційний народний депутат Сергій Мельничук, який раніше ініціював перевірки в університеті.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

При цьому у співтоваристві "Стоп корупції" в Facebook уточнюється, що агресивно настроєні люди забарикадувалися у приймальні. Вони трощать будівлю.

Примітно, що напередодні на активіста "Стоп корупції" Романа Дещенка у залі Приморського суду в Одесі напали ті ж особи з травматичною зброєю. Інцидент стався під час слухання справи за позовом ректора медуніверситету проти МОЗ через проведення комісії в навчальному закладі.

Співробітники Одеського медичного університету не допустили 19 липня на робоче місце новопризначеного в.о. ректора Костянтина Аймедова.

24 квітня ректора Одеського медуніверситету Запорожана відсторонили через корупцію.

Пізніше ЗМІ назвали ім'я народного депутата, який хотів його змістити. Зазначалося, що в більшості скарг фігурував нардеп від БПП Давид Маркарян.

 

[EN⬇]⚠ЭКСТРЕННО⚠: РЕКТОРАТ ОНМЕДУ ЗАХВАЧЕН СИЛОЙ НАРОДНЫМ ДЕПУТАТОМ СЕРГЕЕМ МЕЛЬНИЧУКОМ. Дальнейшая информация после уточнения подробностей. Напомним, в последние дни работа ОНМЕДУ была поставлена под угрозу. ⚠ ⚠ ⚠BREAKING⚠: RECTORATE OF ODESSA NATIONAL MEDICAL UNIVERSITY WAS SEIZED BY FORCE BY PEOPLE'S DEPUTY SERGIY MELNICHIUK. Updates are to be published later. In the last days the university's work was put in danger after multiple attacks. #онмеду #onmedu #seizure #alert #breaking #breakingnews #force #odessa #odessagram #ukraine #university #medicine #medical #medicalschool #medicalstudent #student #danger

Публикация от ОНМЕДУ (@onmeduofficial)