В ніч на 29 травня, близько о 01:40,  на вулиці Комарова група невідомих людей з ножами поранила двох перехожих. 

Про це  розповіли у прес-службі патрульної поліції  Львова.

Патрульні, які прибули на місце події, одразу викликали швидку допомогу та слідчих, а також опитали свідків цієї пригоди. 

Вік усіх приблизно 20 років

"Свідки розповіли, що хуліганські дії вчинила група із 12-15 осіб, серед яких був  хлопець у червоній футболці і дівчина на милицях. Вік усіх приблизно 20 років", – розповіли у патрульній поліції.

Опитавши свідків, "копи" вирішили обстежити територію. І близько 03:30 біля нічного магазину на вулиці Олени Степанівни вони помітили двох підозрілих хлопців, які придбали воду. Інспектори простежили за хлопцями і вже біля під‘їзду повідомили їм, що надійшов виклик від сусідів про порушення тиші.

Серед підозрюваних було кілька неповнолітніх

"Патрульні сказали хлопцям, що правоохоронці мають провести профілактичну бесіду із мешканцями будинку. У квартирі на третьому поверсі перебувало загалом 12 осіб, які повідомили, що орендували її на два дні, аби відсвяткувати день народження дівчини. Саме тої, яка була на милицях.  В квартирі також був і хлопець у червоній футболці. Свідки підозрюваних впізнали. На балконі в квартирі знайшли кастет, ніж та телефон, можливо той що зник у одного іщ потерпілих.  Серед підозрюваних було кілька неповнолітніх. Усіх затримали, адже невідомо хто поранив госпіталізованих", – зазначають у патрульній поліції.

Наразі у цій справі триває слідство.

poranennya1