Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у 2019-2020 роках Тимофій Милованов призначений радником керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака поза штатом.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

«Сподіваюсь, що мої знання будуть корисними керівництву України», – зазначив екс-міністр.

Нагадаємо, що раніше “Летитимный” повідомляв про те, що колишній міністр економіки Тимофій Милованов відреагував на повідомлення ЗМІ про його можливе призначення на посаду радника глави Офісу президента.

«Насправді, я вже деякий час є позаштатним радником (без зарплати) Андрія Єрмака. І що це значить? Ви всі знаєте, які виклики стоять перед державою: COVID, фінансування бюджету, відносини з міжнародними фінансовими організаціями. Сподіваюся, що мої знання будуть корисні вищому керівництву України », – написав Милованов.

Нагадаємо, Милованов працював в уряді за часів прем’єрства Олексія Гончарука. Разом з його Кабміном в березні цього року він був відправлений у відставку.

Також, 12 листопада Ігор Уманський, радник голови Офісу президента, повідомив про своє рішення піти у відставку. Спілкуючись з пресою Уманський заявив, що подав у відставку в зв’язку з тим, що за пів року його робота в Офісі щодо боротьби зі схемами в податковій і митній службах провалилася. Він також розкритикував роботу української влади з МВФ і підготовку медичної інфраструктури до зростання захворюваності COVID-19.

Відзначимо, що Тимофій Милованов народився 1975 року. Закінчив Київський політехнічний інститут (менеджмент) у 1997 році та Києво-Могилянську академію за спеціальністю «економічна теорія» у 1999-му. 2004 року здобув науковий ступінь доктора філософії з економіки (PhD з економіки) в Університеті Вісконсин-Медісон (США).

Викладав у європейських та американських вишах.

7 липня 2016 року Верховна Рада України обрала Тимофія Милованова до Ради Національного банку, з жовтня 2016-го він був заступником голови Ради.

Тимофій Милованов – президент Київської школи економіки, професор Піттсбурзького університету.