СБУ

Дніпропетровські співробітники Служби безпеки України затримали поплічників сепаратистів, які планували розпочати масові заворушення в Дніпропетровській області.

Про це повідомили з прес-центру СБ України, передає Корупція.інфо

Затримані зізналися, що навесні минулого року тренувалися у місті Бєлгород, що на території Росії. Там зрадників навчили користуватися вогнепальною та холодною зброєю, обучили, як правильно здійснювати вплив на громадян, щоб підбурити їх до участі в масових заворушеннях та антиукраїнських акціях.По поверненню в Дніпропетровськ, поплічники сепаратистів почали створювати в соціальних мережах антиукраїнські спільноти, де   розміщували публічні заклики до насильницької зміни влади та порушення територіальної цілісності України. Окрім того, завербовані особи, збирали кошти для терористів з бандитських формувань  «ДНР» та «ЛНР».

Обшукавши помешкання затриманих, працівники СБУ виявили  гранату ВОГ-25, набої для автомата Калашникова, комп'ютерну техніку, інструкції щодо організації підпільної роботи, програми для конспіративного зв'язку.

Нині відбувається розслідування в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).