Справжня сімейна драма розгорілася у селі Іване-Пусте Борщівського району. Сцена як із дешевого серіалу, проте не на екрані, а в реальності. А всьому виною – нелегка заробітчанська доля, передає Корупція.Інфо

Популярне: Вуха в’януть!!! Балога таке сказав про Геннадія Москаля, що в очах темніє, такого ніхто не очікував

Поки чоловік тривалий час був закордоном на заробітках, дружина господарювала разом із сином та дочкою вдома. Незабаром знайшла собі іншого. Тож коли чоловік повернувся додому замість обіймів і радісних вигуків його чекало свідоцтво про розлучення. Такий «сюрприз» жінка підготувала за два дні до приїзду колишнього.

Оскільки чоловікові йти було нікуди, то заночував у будинку. З батьком залишився старший син. А молодша донька разом із матір’ю пішла ночувати до літньої кухні. Жінка тим часом зателефонувала своєму коханцю та розповіла про повернення колишнього. Той вирішив приїхати «на розбірки», взявши з собою двох друзів. На місці вони затіяли сварку з господарем. В хід пішли кулаки. Дісталося і синові.

Не витримавши того, як на його очах лупцють батька, неповнолітній син вхопився за ніж та кілька разів вдарив ним кривдника в груди. 29-річний житель села Устя того ж району зараз у лікарні. Наразі його життю нічого не загрожує. А проти 16-річного у поліції відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення важких тілесних ушкоджень. Деталі правоохоронці ще з’ясовують.