Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляє, що кримінальна справа проти депутата Верховної Ради Андрія Лозового (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) буде закрита в разі, якщо він сплатить 1,8 млн гривень податків, передає Корупція.Інфо

Популярне: Україна такого ще не бачила: На Харківщині засудили архітектора-хабарника! Просто ШОК!

Про це журналістам заявив Луценко."Сьогодні ви побачите просту арифметику – скільки доходів, скільки майна і що робити з різницею. Різниця дуже проста – сплатити податки. Стаття 212, за якою я сьогодні прошу притягнути до відповідальності народного депутата Лозового, передбачає можливість сплати недоплачених податків до підозри і це закриває автоматично справу ", – сказав він перед засіданням комітету Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту, на якому розглядається подання на зняття недоторканності з Лозового.

За словами Луценка, Генеральна прокуратура перевірила кілька десятків депутатів Ради на предмет сплати податків і тільки до 4-5 з них "є питання".

Лозовий підозрюється в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів) Кримінального кодексу.

Зокрема, депутат Ради не сплатив понад 1,8 млн гривень податків і зборів.