В результаті авіакатастрофи загинули 5 осіб

В Ірані в результаті аварії рятувального вертольота загинули п'ятеро людей.  Про це повідомляє представник Центру з надзвичайних ситуацій Ірану Моджіб Каледи.

Авіакатастрофа сталася в іранській провінції Чегармехаль і Бахтіар.  Моджіб Каледи повідомив, що загинули всі троє пілотів і двоє медиків, які перебували на борту.

Цей інцидент відбувається на тлі зростаючих побоювань щодо застарілого повітряного флоту ісламської республіки і, відповідно, безпеки польотів після десятиліть американських торгових і фінансових санкцій.

Вертоліт впав в провінції Чегармехаль і Бахтиарія на південному заході Ірану по шляху до вагітної жінки, яка була потрібна термінова медична допомога, про що повідомило іранське телебачення.

Видання пише, що вертоліт летів на допомогу вагітній жінці в селищній місцевості, однак, під час польоту зачепив дроти лінії електропередач.  Вертоліт розбився, і відразу загорівся, так і не долетівши до жінки.

Ісламська республіка зазнала цілий ряд аварій літаків і вертольотів в останні десятиліття.  Тегеран стверджує, що американські санкції вже давно не дозволяють йому купувати нові повітряні судна або запасні частини на заході, щоб модернізувати свій повітряний флот.