Зловмисникам загрожує ув'язнення терміном від 5 до 10 років.

В Одесі поліцейські припинили діяльність групи сутенерів. Як повідомили УНІАН у відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Одеській області, до складу злочинної групи входили двоє чоловіків і дівчина, передає Корупція.Інфо

Популярне: Недбалість лікарів чи куріння матері? На Хмельниччині за загадкових обставин померло немовля, прямо в утробі матері

Кожен учасник групи виконував свої, визначені загальним планом, функції. Голова "організації" приймав рішення контролюючого характеру, займався питаннями дисципліни, визначав розміри заробітку і так далі. Також зловмисник здійснював пошук осіб, які за винагороду надавали інтимні послуги громадянам", – сказали у відділі.

Спільниця (вона ж – дружина "ватажка") проводила "інструктаж", вела облік грошових коштів, отриманих в результаті підпільного кримінального "бізнесу". Вона також отримувала від "підопічних" гроші і передавала своєму керівникові. В обов'язки третього учасника групи входило забезпечення фізичної охорони.

"Дії зловмисників припинені співробітниками управління з боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУ НП в Одеській області та Київського відділу поліції", – відзначили у відділі.