28 жовтня біля ресторану «Барон Разгуляеff» на Набережній Перемоги проїжджаючі повз люди побачили дівчину, яка лежала на крайній правій смузі. Будь-яких ознак життя вона не подавала, тому на місце відразу ж викликали патрульний екіпаж і «швидку».

У той час, поки допомогу буквально «летіла» на вказану адресу, дівчину відтягнули з проїжджої частини і поклали на бік.. Після приїзду, патрульні робили все, щоб привести потерпілу до тями, проте ні на які дії вона не реагувала. Не допоміг навіть нашатир. Зіниці її були звужені і абсолютно не реагували на світло.

Як тільки під'їхала бригада медиків, патрульні відразу ж завантажили дівчину в реанімобіль. Везти її в будь-яку лікарню було ризиковано – лікарі боялися, що просто-напросто не довезуть – тому вирішили рятувати на місці. Спроба поміряти тиск успіхом не увінчалася, оскільки пульс був неймовірно слабкий. Він став відчутний лише після кількох уколів з фізрозчином, також дівчина нарешті стала реагувати і на біль, тому її відразу ж госпіталізували в 4-ї міської лікарні. За попередньою інформацією від медиків, дівчина перебувала під впливом опіатів (наркотичні знеболюючі).

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

На вигляд потерпілої – близько 20-23 років, ні документів, ні телефону при собі не було. Від сумного фіналу дівчину врятувала пильність інших людей. Адже якби вона на десять метрів далі від дороги, десь в заростях, її б ніхто не побачив, а відповідно – не допоміг. Ні для кого не секрет, як молоді люди «тягнуться» до забороненого і до чого це може привести в підсумку. Тому просимо всіх, хто помітив у кого-небудь з підлітків ознаки наркотичного сп'яніння або просто бачить, що комусь із них нездужає, не бути байдужими і не проходити повз. Ніхто не знає, як та чи інша речовина подіє на організм і що буде з дитиною через кілька хвилин.