В тимчасово окупованому Російською Федерацією українському півострові Крим, місцеві підприємці прогнозують подорожчання продуктів.
За їх словами, зростання цін може відбутися із-за скупчення вантажівок в українських пунктах пропуску, пише Крим. Реалії, передає Корупція.Інфо
Вже зараз в деяких супермаркетах окупованого півострова відсутній ряд молочної продукції, а на оптових ринках немає достатнього обсягу овочів.

 

"Сімферопольський "Привоз", коли я там був пару днів тому, був порожній. Були дощі, і місцевої продукції мало. Оптові ціни на помідори та огірки вже виросли. Все, що везуть з Херсона, стоїть на кордоні. У багатьох продукція, до речі, псується, і вони повертаються назад. Думаю, відпускні ціни з-за всього цього ще піднімуться", – розповів один з кримських підприємців.


Черги з фур на админгранице з Кримом досягають декількох кілометрів. Митники пояснюють це діями Служби безпеки України, яка "відпрацьовує незаконне переміщення через митний контроль контрабандних товарів, а саме – зброї, вибухових речовин, боєприпасів і фільтрує нелегалів".

Прилавки магазинів у Криму зазвичай бідніють під час тривалого шторму, який ускладнює роботу поромів, а також під час посилених перевірок і простоїв вантажівок у пунктах пропуску на адміністративному кордоні з Кримом у Херсонській області. Такі перебої роблять помітний вплив і на вартість товарів.