У 206 школі Києва, яка знаходиться в Святошинському районі столиці, з батьків першокласників збирають непомірні суми грошей, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Я вже почала боятися людей…”: мама вбитої Іринки ТАКЕ розповіла, виявляється, насправді…

На ситуацію на своїй сторінці в Facebook поскаржилася киянка Аліса Абасова.

"Це не бомжатник. Це не підвал. Це не зона АТО. Це кабінет, виділений під перший клас мого сина в київській школі Святошинського р-ну. Попередній підрахунок на ремонт і покупку шафи (шафи, як і гардероба в школі немає) – 1560 грн. Здати треба до завтра. Тому що у них комісія! Здати, звичайно, налом ", – написала вона.

Абасова додала, що благодійний внесок в школу склав 2000 грн готівкою.

"Благодійний внесок збирає жінка" одна з батьків цієї школи", як вона представилася. Жінка без імені, з папірцем без печаток. На питання, куди йдуть 2000 грн – сказали:" на камери відеоспостереження ", – повідомила дівчина.

"Тобто діти нехай вчаться в сараях і під камерами, або самі робіть ремонт. На вході школи висить морда депутата, під якою написано, що він спонсорує ремонт. Безкоштовна освіта? Її немає. Як і медицини. Соцопитування в групі показав, що ліцей обійдеться мені дешевше. Шукаю іншу школу. І бажаю директору 206 школи гучного скандалу ", – підсумувала Абасова.