Президент Одеського міжнародного кінофестивалю Вікторія Тігіпко здивувала неординарним луком на червоній доріжці. Тігіпко прийшла на фестиваль у штанях і сорочці з величезним шлейфом, що складається з декількох частин.

У мережі екстравагантний наряд розкритикували. Так, політолог Олексій Голобуцький у своєму Telegram-каналі порівняв лук  голови ОМКФ зі шторою з тюлем. 

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"Шлейф з жлобства на одеському кінофестивалі. Дружина Тігіпка з'явилася на Червоній доріжці Одеського кінофестивалю в досить дивному вигляді: дозволила, щоб її вивели на камери в піжамних штанях, домашніх туфлях і непраній (і невипрасуваній) атласній шторі з тюлем. Цікаво, хто і за що так познущався над досить симпатичною жінкою?", – зіронізував політолог.

 

Нагадаємо, нещодавно українці висміяли колишню главу Національного банку Валерію Гонтареву за безглуздий лук на міжнародному кінофестивалі в Одесі.

«Саме так виглядає “Українська Мрія”. Мільйони доларів. нерухомість за кордоном. шикарні автомобілі і шуби. Адже не дарма улюблений тост Гонтаревої: “Щоб у нас все було і нам за це нічого не було”. І в неї дійсно вийшло. P. S. На фото Валерія Олексіївна схудла і посвіжіла. Позує на червоній доріжці одеського кінофестивалю»- писали користувачі