За фактом подій у Грозному відкрито кримінальну справу одразу за трьома статтями КК

За фактом вчорашніх подій у Грозному (Чечня) розпочато провадження одразу за трьома статтями Кримінального кодексу: посягання на життя співробітників правоохоронних органів, організація незаконного збройного формування і незаконний обіг зброї.

«Проведено ретельний огляд місця події, в ході якого виявлено та зафіксовано сліди злочину, що мають значення для кримінальної справи», – йдеться в повідомленні Слідчого комітету Росії.

Нагадаємо, що бойовики здійснили атаку на Грозний 4 грудня. Близько 01:00 ночі за московським часом невідомі озброєні люди, які пересувалися на трьох машинах, вчинили напад на пост ДПС. Потім вони проникли в Будинок друку на перехресті вулиць Лорсанова і Маяковського. Туди стягнули сили і засоби підрозділів ФСБ, МВС та МНС Росії. Будівлю Будинку друку було заблоковано. Пізніше силовики заблокували будівлю школи №20, яке знаходилося поряд. Там також переховувалися бойовики.

За інформацією голови Чеченської Республіки Рамзана Кадирова, під час спецоперації було вбито дев'ять бойовиків. Загинули також семеро силовиків, ще 18 отримали поранення. Також, загинув один мирний житель.

 

 

новости Львов