Проти голови комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Сергія Пашинського порушено кримінальне провадження за підозрою в загрозі вбивством главі секретаріату комітету Тетяні Блистів.

Відповідна інформація була внесена в ЕРДР на підставі заяви держслужбовця в Генеральну прокуратуру, пише INSIDER з посиланням на власне джерело.

За її словами, 4 липня в приміщенні комітету Пашинський погрожував вбивством їй та її родині.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

"У нашій сім'ї є реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози як самим Пашинським, так і іншими особами, оскільки Пашинський С.В. мені сказав, що я ще не знаю, хто він такий і що у нього для таких, як я, є" спеціально навчені люди ". Крім того, Пашинський С.В. повідомив мені, що він є дуже багатою людиною, а саме, що його статки становлять 10% ВВП України, а я ніхто в цьому світі", – написала Блистів.

"Вважаю, що така інформація повинна бути перевірена компетентними органами України, оскільки з боку Пашинського С.В. відбувається постійне зловживання владою і службовим становищем. Також можу припустили, що Пашинський С.В. може бути причетний до злочинів, які інкримінуються Шепелеву А. А. (екс-нардеп Олександр Шепелєв, проти якого розслідується кілька кримінальних справ – ред.) ", – додала вона.

У свою чергу сам Пашинський заперечує загрози.

"Нікому я не погрожував. На неї є кримінальне провадження за шахрайство. Йому тижнів зо два. Я просив його за хорошим звільнитися. Вона вирішила вчинити інакше, і написати заяву на мене. Бог їй суддя", – заявив депутат.

Нагадаємо, 31 грудня 2016 Пашинський поранив жителя Київської області В'ячеслава Хімікуса, на автомобільній дорозі під Васильковом. У лютому 2017 року депутат заявив, що стріляв лежачи, щоб "не псувати людям свято".