Радник президента України Юрій Бірюков вважає, що народному депутату Надії Савченко варто було б зайнятися лікуванням психіки, передає Корупція.Інфо

Популярне: Марушевська повторить долю Насірова? Суд виніс звинувачення скандальній чиновниці

«Я можу сказати, що ставитися до Савченка як до психічно здорової людині мені, як громадянину, який спостерігає за її діями, вкрай складно….Мені здається, що Савченко варто було б зайнятися лікуванням, напевно, своєї психіки. Може, в санаторій який-небудь, може, водичку попити мінеральну, нерви підлікувати…», – сказав Бірюков.

За словами Бірюкова, він чув багато розповідей про попередню військову кар’єру Савченко. «Це плітки. Я не знаю, де там правда, а де неправда. Але те, що вона дуже дивнааааа така людина – це 100%», – додав радник Порошенко.

Але, тим не менш, «Блок Юлії Тимошенко» її поставив першим номером списку. Вона у нас – народний депутат. Вона представляє частину населення країни. Ось так, вона представляє якусь частину нашого населення – у нас, на жаль, і таке населення є, яке являє Савченко. Але це вже питання до СБУ і всім іншим – як вона там опинилася, ну, і так далі. Не до мене», – заявив Бірюков. На його думку, поїздка Савченко на Донбас однозначно шкодить Україні як державі. «Звичайно, шкодить! (Україні). Безумовно. Але, знову ж, вона – народний депутат. У неї навіть недоторканність є», – зазначив Бірюков.