15-річний хлопчик задушив матір голими руками після сварки через погану оцінку в школі.

Слідчі округу Волусі американського штату Флорида, що побачили на своєму віку безліч злочинів, були вражені холоднокровним вбивством, яке скоїв 15-річний Грегорі Логан Рамос. Підліток задушив голими руками свою власну матір — 46-річну Гейл Кливенджер.


Мама і син посварилися ввечері через погану оцінку, яку Грегорі одержав у школі. Гейл подзвонила по телефону вітчиму Рамоса, який був у відрядженні в Сіетлі, і поскаржилася йому на дитину. Вночі Грегорі прийшов до кімнати матері і почав її душити голими руками. Жінка прокинулася і намагалася відбитися — на обличчі вбивці було видно залишені нею подряпини. Потім вона вибилася з сил.

Думаючи, що мати мертва, Грегорі пішов за візком, щоб вивезти з дому її тіло. Після повернення він виявив, що вона все ще жива. І почав душити її знову. В цілому вбивство зайняло тридцять хвилин.

З допомогою двох 17-річних приятелів Рамос влаштував в будинку безлад, намагаючись інсценувати пограбування. Він виніс з дому комп’ютер та інші цінні речі. А тіло матері зарив у землю біля місцевої церкви.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Вранці Грегорі, як ні в чому не бувало, пішов у школу. Повернувшись додому, він подзвонив в поліцію і сказав, що їх будинок пограбували, а мати зникла. Однак поліцейські відразу запідозрили, що школяр бреше. Під час допиту він зрештою зізнався у скоєному. Правоохоронці кажуть, що хлопчик не відчував ні найменшого каяття, а, навпаки, пишався тим, що зробив, вважаючи себе крутим.

Місцевий шериф сказав, що ще не зустрічався за всю свою кар’єру з більш сумним і жахливим випадком. І назвав Грегорі бездушним соціопатом.