20 липня затримано на хабарі начальника Подільського відділу державної виконавчої служби м. Полтава Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Про це інформує прес-службу військової прокуратури Центрального регіону.

Встановлено, що чиновник протягом червня-липня 2018 р. вимагав та отримав від представника одного з громадян України неправомірну вигоду в розмірі 10 тис. гривень за зняття арешту з його будинку.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Хабарника затримано в робочому кабінеті, неправомірну вигоду вилучено.

Зараз йому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, клопотання до суду про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою і відсторонення від займаної посади.

Нагадаємо, працівники СБУ спільно з Нацполіцією затримали радника голови одного з райцентрів на Миколаївщині після отримання хабара. Про це повідомила прес-служба СБУ.

Чиновник вимагав у підприємця неправомірну вигоду у розмірі 130 тис грн. за отримання дозволу на проведення земельних робіт і комерційної діяльності. Кошти посадовець пропонував перевести на рахунок підконтрольної йому громадської організації.