lkj

В районі повністю зруйнованого аеропорту міста Донецьк сьогодні, 27 лютого 2016 року, стався величезної потужності вибух, який було чути навіть у розташованому в 30 кілометрах місті Горлівка.

А розповіли про те, що в районі донецького аеропорту прогримів сильний вибух, самі жителі Донецька в соціальних мережах, зазначивши, що по всьому місту після нього спрацювали сигналізації на багатьох автомобілях, а також сильно завібрували вікна будинків.

«Швидше за все боєкомплект рвонув або щось в цьому роді», – висловив своє припущення один житель Донецька в соціально мережі.

«Десь в районі ДАП-Спартак сильний приліт. Сигналка на машині спрацювала», – розповів про свої відчуття від сильного вибуху ще один житель окупованого бойовиками «днр» Донецька..

«…Підходжу до будинку. Потужної сили удар з боку аеропорту, сигналізація у дворі спрацювала», – розповів про вибух ще один місцевий житель.

Сила вибуху була такою, що його добре було чути не тільки в місті Авдіївка, що знаходиться в 10 кілометрах від Донецька, а також в Горлівці, що знаходиться в 30 кілометрах від нього