Після масових заворушень у селі Лощинівка, що на півдні Одеської області, де вбили малолітню дівчинку, Ізмаїльська РДА підготувала транспорт для вивезення ромів.

Про те, що вже з понеділка, 29 серпня, роми повинні покинути село розповіла голова Ізмаїльської райдержадміністрації Валентина Стойкова.

Досягнута домовленість, що ромські сім'ї самостійно покинуть село. Для них з ранку буде підготовлений транспорт і вони виїдуть. Це було самостійне рішення – вони самі розуміють, що далі в цьому селі жити не зможуть. І наше завдання – убезпечити їх,
– сказала вона в ефірі одного з українських телеканалів.

За її словами, станом на вечір неділі заворушення вдалось втихомирити.

Стойоква також розповіла, що з 8 сімей ромів, які жили в Лощинівці, тільки дві мали власну нерухомість, інші орендували житло. Розселенням людей займатиметься адміністрація Ізмаїльського району.

Нагадаємо, через жорстоке вбивство восьмирічної дівчинки на Одещині розпочались масові заворушення. У скоєному підозрюють 20-річного рома, який спершу зізнався в цьому, а потім відмовився від своїх слів. Розлючені місцеві мешканці влаштували масові погроми помешкань ромського населення.