У вівторок, 24 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, а також керівництво МОЗ провели телеміст з провідними китайськими лікарями, які поділилися досвідом боротьби з коронавірусом.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров’я в офіційному Telegram-каналі “Коронавірус інфо”.

Представники китайської сторони розповіли, що ключовими факторами, які допомогли успішно побороти спалах коронавіруса в Китаї стали профілактика, контроль і лікування. Так, в місті Чунцин раніше налічувалося 600 інфікованих коронавірусом, а сьогодні зафіксовано тільки 2 пацієнта з Covid-19.

Про цю онлайн-зустрічі в своєму Telegram-каналі розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, телеміст проходив посольстві Китаю, в заході брав участь посол Китайської Народної республіки Фан Сяньжун.

“У містах Китаю рівень захворюваності йде на спад, тому їх досвід є неоціненним. Коронавірус став викликом номер один для всього світу. Об’єднання зусиль найбільш важливо для перемоги. Ми ще на початку боротьби з пандемією, і хотіли б отримати поради і навички, які отримали наші китайські партнери. Це перша зустріч в подібному форматі “, – написав Шмигаль.