Позафракційний парламентарій Антон Поляков заявив, що не вірить у самогубство народного депутата Валерія Давиденко, тіло якого виявили у власному офісі вчора.

Про це він розповів в коментарі “Країні”.

“Не дивлячись на те, які у нас були взаємини з Давиденко, я щиро співчуваю його родині, рідним і близьким. Одна справа то, що він повинен відповідати перед законом, а не таким чином. Виходячи з моїх розмов з працівниками правоохоронних органів, я особисто відсікаю версію самогубства, але це моя суб’єктивна думка “, – сказав він.

Поляков уточнив, що до Давиденко могли бути питання ще з часів, коли він був заступником міністра аграрної політики часів екс-президента Віктора Януковича.
“Були питання, пов’язані зі справами часів Януковича, коли він був заступником міністра аграрної політики, також земельні питання, плюс по виборам якісь суми бралися. Дуже багато було питань з серйозними сумами, частина з них я піднімав, як член антикорупційного комітету, нічого особистого “, – розповів він.

У той же час нардеп уточнив, що не знає точної причини смерті Давиденко.

“Єдине, сподіваюся, що слідство не розтягнутий на п’ять років, а об’єктивно розслідують ситуацію. Зі мною багато моїх колег згодні, що це не може бути самогубство, за всіма моральними якостями і характером ця людина не могла піти на таке”, – уточнив він .

Нагадаємо, поліція розглядає версію про самогубство нардепа Валерія Давиденко, чиє тіло було знайдено сьогодні ввечері в офісі в центрі Києва.