Всього до відповідальності притягнули 12 працівників поліції. 

За результатами службового розслідування у справі про вбивство 5-річного Кирила Тлявова 12 правоохоронців притягнули до відповідальності, 6 — звільнили. Про це повідомили у Департаменті комунікації Національної поліції України.

«За результатами поліцейського розслідування притягнуто до відповідальності 12 працівників поліції. З них 6 керівників районного відділу поліції звільнено з посад. Керівників управління превентивної діяльності притягнуто до дисциплінарної відповідальності», – йдеться у повідомленні. На заміщення вакантних посад у Переяслав-Хмельницькому відділі поліції оголошений конкурс з числа чинного поліцейського резерву. 

Як повідомлялось, 31 травня у Переяслав-Хмельницькому патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець напідпитку влаштували стрілянину з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах, розташованих у місці, де могли перебувати люди. Внаслідок стрілянини було поранено 5-річного Кирила Тлявова, який перебував на дитячому майданчику біля будинку. Дитину госпіталізували. 3 червня хлопчик помер у столичній лікарні. 

Сьогодні, 17 липня, Державне бюро розслідувань у справі про вбивство дитини оголосило про підозру третій особі. За даними слідства, цей чоловік перебував разом із вже раніше затриманими двома правоохоронцями і також здійснював постріли зі зброї. Зброю, з якої вбито дитину, досі не знайдено. Директор ДБР Роман Труба зазначив, що слідчі працюють і стосовно можливих неправомірних дій поліцейських та медиків Переяслав-Хмельницького у зв’язку зі справою Тлявова.