Із жахливим порушенням технології відбувається у Запорізькій області “Велике будівництво”. Мова йде про курортну трасу Н-30 Василівка – Бердянськ.

Під час ремонту мосту на трасі 7 серпня шляховики зсипали відфрезерований асфальт прямо у річку Кільтиччя (басейн Азовського моря).

На порушення технологічного процесу уже відреагували в Укравтодорі, відучора, 8 серпня, “Альтком” почав вигрібати асфальтову крихту з Кільтиччі.

В Укравтодорі також повідомили:

“Асфальт, який фрезерував і скидав у річку “Альтком” – не старий, а свіжий: підрядники знімали верхній шар покриття на мосту, адже він був зроблений з порушеннями технології”.

Вочевидь, намагання якнайшвидше виправити неякісно зроблену роботу, призвело до порушень такого масштабу. В Укравтодорі запевнили, що Служба автомобільних доріг визначить як покарати недобросовісного підрядника.

Державна екологічна інспекція у Запорізькій області зробить експертну оцінку шкоди для довкілля внаслідок дій компанії “Альтком”.

Варто звенути увагу на те, що річка Кільтиччя – це притока річки Обіточної, яка є третьою за розміром річкою Приазов’я та впадає до Обитічної затоки Азовського моря. На узбережжі розташовані курорти, навколо заповідні території.

Зазначимо, що траса мала б бути відкритою ще в липні, проте роботи тривають досі.

“Ми хотіли раніше, до туристичного сезону. Однак є деякі обмеження, труднощі, проекти, експертизи … Все це не було готове і все це ми робили по ходу сезону”, – зазначив глава “Укравтодору” Олександр Кубрак.