вру

70% українців не схвалюють діяльність президента України Петра Порошенка, 82% – Кабміну під керівництвом Арсенія Яценюка, 83% – Верховної Ради.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного групою «Рейтинг», передає Корупція Інфо

3% респондентів відповіли, що повністю схвалюють діяльність Президента, 22% – радше схвалюють, ніж ні, і 42% – зовсім не схвалюють, 28% – радше не схвалюють, 6% не змогли відповісти.

На таке ж запитання про уряд лише 1% опитаних відповів, що повністю підтримує діяльність Кабміну, 11% підтримують, 57% категорично не підтримують, 25% не підтримують, 5% не змогли відповісти.

Лише 1% респондентів відповів, що повністю схвалює діяльність Верховної Ради, 10% – радше так, ніж ні, 52% повністю не схвалюють, 31% не зовсім схвалює, 7% не змогли відповісти.

Опитування проводили на замовлення Міжнародного республіканського інституту по всій території України, крім окупованих територій Криму і Донбасу, з 19 по 30 листопада 2015 року. Усього було опитано 1 800 повнолітніх респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Зазначимо, що згідно із опитуванням мер Львова Андрій Садовий має найвищий позитивний рейтинг серед українських політиків. 41% українців до нього ставляться позитивно, а 40% – негативно. Прикметно, що Садовий взагалі виявився єдиним політиком, у якого позитивний рейтинг перевищує негативний.