Анна розповідає, що після усього скоєного він ще намагався підірвати оселю, включивши усі газові прилади, щоб знищити докази, передає Корупція.Інфо

Дивом дівчині вдалось його переконати, що скоєне залишиться у таємниці, якщо він викличе швидку, адже вона втрачала свідомість. Дорогою до лікарні Анна розповіла все медикам, які звернулись у поліцію.

"Почав мене душити, бити, я ще якось пручалась, я пробувала якось від себе його відштовхнути, але коли він вибив мені око, я вже дійсно почала панікувати, кричала, думала може приверну увагу сусідів, хтось мені допоможе. Але ніхто не почув. Він зв'язав мені руки, ноги, рот…".

Хлопця затримали. Батько дівчини дізнався про все у лікарні.

"Я прийшов, я був в ужасі, вона сиділа в приймальному відділені, вся у крові, з ока тече. Я був радий, що хлопця затримали, бо був би самосуд", – розповідає батько.

Як стало відомо, кривдник на свободі.

"Через два дні, дивився фотографії дочки, він на волі, спокійно собі гуляє, ні під арештом, ні в СІЗО, що він зараз може скоїти за цей час, якщо людина така неадекватна? – каже батько дівчини. Вчора писав їй, просив зібрати речі, передати другом."

Стало відомо, що ґвалтівник винаймав кімнату у квартирі Анни, сам з Перечинського району, служив в АТО. Був тихий та ввічливий. Вже зараз адвокат Анни віднайшов, що на момент скоєння злочину, хлопець підозрюється у скоєнні ще одного.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

"Особа перебувала в розшуку по іншому впровадженню. Наскільки відомо, до неї застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту по цьому впровадженню. Виникає запитання чому запобіжний захід не був змінений", – розповідає Олександр Пересоляк, адвокат Анни.

Попри всі факти, докази, свідчення та запобіжний захід до ґвалтівника, справа досі не передана до суду. Поліція відкрила два кримінальні впровадження – за фактами побиття та згвалтування, та без висновків судмедекспертизи справа далі не рухається.

Як повідомила Лілія Подолей, т.в.о. начальника відділу комунікації ГУ Нацполіції в Закарпатській області, "цю експертизу проводить не поліція, а в Науково-дослідних експертно-криміналістичних центрах (НДЕКЦ), і от коли отримаємо результати цих експертиз, справа буде передана до суду."

Юрист вимагатиме передачу обвинувального акту до суду у найкоротші терміни та зміну запобіжного заходу на більш суворий. На разі за обвинуваченням за двома статтями хлопцю загрожує від 3 до 5 років.

Анна ж хоче, щоб її кривдник більше нікому не завдав болю, "найбільше я хочу, щоб ця людина заплатила за скоєне, щоб не було таких випадків, як зі мною. Я знаю яке це відчуття і не побажаю нікому це відчути."