У Солом’янському районі Києва в середу, 14 жовтня, чоловік ударив ножем учасника АТО / ООС під час агітаційної діяльності останнього, на даний момент потерпілий в критичному стані в реанімації в лікарні.

Про це в соціальних мережах повідомив мер столиці Віталій Кличко. За його словами, хлопець роздавати на вулиці газети, поводився чемно, але коли відвернувся – зловмисник дістав ніж і поранив його в шию.

Він додав, що, за словами свідків, Станіслав поводився чемно, не дивлячись на агресивну поведінку перехожого, який чіплявся до інших волонтерів.

«Коли хлопець відвернувся, чоловік дістав ніж і завдав Станіславу проникаюче поранення в шию», – зазначив Кличко.

За його словами, хлопця забрала швидка. «Зараз він у реанімації. Лікарі борються за його життя », – додав він.

«Поліція спрацювала оперативно. Нападника затримали, тривають слідчі дії. Переконаний, зловмисник понесе відповідальність за всією суворістю закону. Станіславу бажаю сил вижити. Спасибі медикам, які роблять все, щоб врятувати хлопця », – підсумував Кличко.

Зауважимо, що в цьому році місцеві вибори стають все більш небезпечними. Зокрема тому, що почастішали напади на агітаційні намети і самих агітаторів. Так, сьогодні на Чернігівщині через агітаційний намет сталася стрілянина.