Перебуваючи на відпочинку в Туреччині, помер відомий український журналіст Олекса Підлуцький.

Про це повідомили на кафедрі періодичної преси в Інституті журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, де той працював.

Там розповіли, що Підлуцький помер вночі 13 серпня від серцевого нападу.

Олекса Підлуцький – журналіст-міжнародник, публіцист, організатор роботи журналістських колективів. Він народився 10 квітня 1956 року. У 1977 році закінчив з відзнакою економічний факультет Київського державного університету імені Шевченка.

У 1992 році був одним із засновників першої в Україні кафедри промислового маркетингу в Київському політехнічному інституті.

Був головним редактором першої в Україні недержавної економічної газети «Фінансовий Київ» та інформаційного видання представництва Європейської комісії в Україні «Євробюлетень», заступником головного редактора-шефом Київського редакційного бюро журналу «UkraineReport» (Мюнхен), кореспондентом Київського бюро Української служби радіостанції «Свобода» , редактором відділу міжнародної політики та інформації газети «День», першим заступником головного редактора газети «Україна і світ сьогодні”, прес-офіцером прес-служби папи римського Іоанна Павла II під час його візиту в Україну в 2001 році, редактором економічного відділу та заступником головного редактора газети «Правда України».