Після страшної аварії ув Києві, коли п’яний офіцер збив трьох 23-річних курсанток Військово-медичної академії, постраждалі розповіли про свій стан.

Одна з них, Тетяна Ніколаєва, зізналася, її мучать фантомні болі та їй “дивно відчувати п’ятку і пальці тієї ноги, якої немає”, повідомляє hromadske.

У свою чергу, мати дівчини розповіла, що у доньки були відкриті переломи і кров “йшла фонтаном”, а після ДТП вона кричала, щоб хто-небудь зняв з неї ремінь і перетягнув руку. За словами жінки, її дочка розуміла, що це необхідно, оскільки вона – медик.

Інша постраждала, курсантка Галина Миколин, зізналася, що почувається стабільно, але не може описати своє самопочуття як погане або хороше. Вона додала, що поруч з нею також знаходяться близькі, родичі та друзі. Дівчина висловила подяку всім, хто її підтримує.

Ще одна жертва аварії, Олександра Гуй, подякувала рідним, друзім та медикам, які борються за її ноги. Водночас, вона впевнена, що “якщо так сталося, значить, так має бути”.

“Якщо я себе прийняла лисою, значить, прийму себе і без ніг”, – переказав слова дівчини її батько.

Чоловік додав, що його донька втратила волосся після важкої хвороби, але вона поставила собі за мету закінчити школу з медаллю, і поступила на бюджет в медінститут імені Богомольця.

Брат Олександри, Серафим, згадує, що сестра напередодні сказала йому, що вже майже отримала форму, коли п’яний водій тричі наїхав на дівчат і спробувала втекти.

Подруга дівчини, Олександра Бондарчук, повідомила, що перше, що запитала постраждала по телефону після реанімації, було “як ви там”. За її словами, на курсах в дитячій лікарні подруга все “пропускала через себе”, попри попередження лікарів, що медикам так робити не можна.

Ще одна подруга Олександри, Валерія Литвинюк, розповіла, що і потерпіла, і її рідні зберігають бойовий дух і готові приходити до дівчини кожного дня.

Раніше в поліції підтвердили, що майор, який збив дівчат, знаходився в стані алкогольного сп’яніння.

Пізніше Шевченківський суд столиці заарештував водія на 60 діб без права вийти під заставу. Якщо його вина буде доведена, чоловікові загрожує до 8 років в’язниці.