У четвер, 13 лютого, новий голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрівся з керівництвом посольств країн “Великої сімки”.

Як повідомляє пресслужба Банкової, Єрмак подякував дипломатам за підтримку України і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Він розповів про ситуацію на Донбасі й майбутні кроки в межах мінського процесу.

“Позиція президента залишається незмінною: ми хочемо зробити все необхідне, щоб припинити війну і провести місцеві вибори по всій території України в кінці жовтня. Ми працюємо 24/7, тому що це стосується життя наших громадян”, – підкреслив Андрій Єрмак.

Керівник Офісу президента нагадав, що “нормандський саміт” у Парижі був досить успішний. Його результатом стало взаємне повернення утримуваних осіб у кінці грудня, і нові списки вже передано в Мінську. Однак важливо виконати всі домовленості, щоб рухатися далі на шляху до досягнення миру.

“Темп роботи над списками й поверненням наших людей не буде зменшено”, – зазначив Єрмак, нагадавши, що Володимир Зеленський провів заміну в групі, яка працює над цими питаннями.

Керівник ОП також повідомив, що за результатами вчорашньої зустрічі в Мінську практично узгоджено одну з трьох точок для нового розведення сил. Однак, за його словами, українська сторона прагне максимально прискорити цей процес.

Єрмак запевнив, що основною метою його діяльності як керівника Офісу президента буде забезпечення ефективної роботи глави держави для успіху України.

“Хочемо бути зразком відкритості й демократичності. Це повинен бути офіс дуже ефективних людей, основна мета яких – успіх президента та України. Тому зроблю все, щоб обмін думками та інформацією був ще більш плідним”, – сказав керівник ОП послам “Великої сімки”.