На Львівщині поліція затримала на хабарі землевпорядника. Три тисячі доларів США неправомірної вигоди вимагала посадовець однієї з селищних рад області за надання земельної ділянки.

Про це повідомили в департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Під час оперативних заходів працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції викрили у протиправній діяльності землевпорядника селищної ради. За сприяння у виділенні земельної ділянки площею 0,08 га під індивідуальне житлове будівництво посадовець вимагала 3 тисячі доларів США хабара.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

10 серпня оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції, детективи слідчого управління поліції Львівщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури посадовця затримали.

Слідчим управлінням поліції у Львівській області відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Посадовцю загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.