Серед іншого Філатов вирішив саме до приїзду Саакашвілі забезпечити на місці проведення акції дезінфекцію, а також відловлювати бродячих тварин. Крім того, мер міста вирішив приурочити до приїзду екс-президента Грузії дозволити в Дніпрі функціонування пересувних цирків, передає Корупція.Інфо.

Популярне: 
“Набирає нових членів партії”: Як відомий політик у басейні з оголеними “хлопчиками” розважався. Видовище не для слабких

"Звертаюся до поліції забезпечити громадський порядок. Даю розпорядження відповідним службам забезпечити дезінфекцію території та гігієну проведення заходу. Виділяю додаткових двірників і фахівців комунального підприємства "Зооконтроль", які відловлюють бродячих тварин для стерилізації", – прокоментував він рішення на сторінці у Facebook.
"13 червня минулого року своїм розпорядженням я заборонив у Дніпрі гастролі пересувних цирків із тваринами. На час візиту Міхеіла Саакашвілі та "Руху нових сил" у ввіреному мені земляками місті припиняю дію вищевказаного розпорядження", – додав він.

Як відомо, Саакашвілі вчора покинув Львів і відвідав Чернівці. До цього він анонсував низку поїздок по містах України, обіцяв також відвідати Дніпро. Точної дати відвідування Дніпра Саакашвілі на сайті "Руху нових сил" немає.