Сьогодні, 19 листопада, близько 3:00, на вул. Сихівській, 10 біля супермаркету «Наш» відбулася бійка, в якій двоє молодиків та дівчина насмерть побили хлопця.

Про це  йдеться у посиланні у Facebook активіста «Варта 1» Ігоря Зінкевича.

«По опису хлопці віком 25-30 років, національність – азербайджанці. Дівчина в білій куртці дутій з фотоапаратом бійку знімала на камеру. Всіх, хто має будь-яку інформацію, просимо сповістити на канал або 102», – закликав активіст.«Був там тільки що, там сидів мужик, бухав сам за столиком зверху. В «Ред сіті» збоку сиділи «чурки», троє «чурок» і дівчина наша, українка. «Чурки» почали щось кричати: «Аллах, Аллах!». Коротше, почались якісь «тьоркі» між ними. «Чурбани» вивели мужика на вулицю і почали прибивати. Збоку стояв ще один мужик, теж сам, теж п’яний, такий простий роботяга. Почав захищатися за того. Спершу відпихав їх, потім ліг на того мужика, накрив його собою. Вони почали їх двох прибивати і скидувати того роботягу, і били ногами по голові. Кобила та, що з ними була, знімала на відео збоку. І все, вони пішли в сторону ДСК. За ними побіг хлопець один, хотів зупинити їх, але вони просто посміялися з нього і пішли далі.

Приїхала «швидка», той мужик ще був живий, потім почав плюватись кров’ю і кінець. Я бачив, його лиця там не було взагалі – таке, як праскою прасували гарячою.

Бачили того «чурку» одного з них, то ріст десь 170 см, був у чорній футболці, ззаду писало «Азербайджан», зачіска «під шапочку» і бакенбарди, і борода мінімальна знизу. Хода фраєра, років 23-25, по них не зрозуміє. Казали хлопці, що бачили їх на «Шуварі» нижньому», – пояснив І.Зінкеви