Поліція розшукала дубенських студенток, які хотіли покінчити життя самогубством через смертельну гру в  російській соцмережі

На Головне управління Національної поліції у Рівненській області, працівники поліції та Служби безпеки України врятували двох 19-річних дівчат, які були учасниками суїцидальних груп у російськяй соцмережі "ВКонтакте", пише Корупція.Інфо

Підлітки, які починають грати у суїцидальну гру, на руках вирізують різні написи або кита. Фото ілюстративне

Правоохоронці навідалися до гуртожитку навчального закладу, де знайшли одну зі студенток, жительку Здолбунівського району, яка мала порізи на руках зі своєрідними написами.

Популярне: Львів`янам стає тісно: У Львів прилетіли 58,5 тис. людей-хто і для чого

Дівчина підтвердила, що вона є учасницею групи, яка штовхає підлітків до суїциду. Крім того, розповіла про свою одногрупницю, яка теж брала участь у смертельній грі.

Дівчата вже виконали два завдання та очікували наступного, яке мало прийти на мобільний о 22-й годині. Правоохоронці зателефонували подрузі студентки та поспілкувалися з її батьками.

Працівники поліції провели відповідні бесіди, після яких дівчата самостійно заблокували сторінку зловмисників.

Серед вказівок адміністратора була вимога запросити в групу 50 друзів, дівчата це успішно виконали.

Наразі правоохоронці проводять слідчі дії щодо встановлення інших осіб – жителів Рівненської області, що беруть участь у таких "іграх".

У поліції проводять перевірку та закликають усіх, хто володіє будь-якою інформацією про участь дітей у подібних групах, негайно звертатися за номером телефону "102".