Колишній генеральний прокурор і кум Петра Порошенка Юрій Луценко вирішив висловитися з приводу нібито фейкової “робочої поїздки” президента Зеленського на відпочинок в Оман, але все пішло не за задуманим планом.

Коли стало відомо, що президент Зеленський відправився в Оман, як пізніше з’ясувалося з неофіційною робочою поїздкою, представники минулої влади висловлювалися в соцмережах настільки дошкульно, як тільки можна було. Не пройшов повз і екс-генпрокурор Юрій Луценко. Але краще б мовчав.

Колишній генпрокурор показав усім, що буває, коли не обтяжені інтелектом люди намагаються корчити з себе розумних. У соцмережі Facebook екс-глава ГПУ вирішив “наїхати” на Зеленського, і написав: “Оман – в списку чорних фінансових дір світу”.

Судячи з усього, соратник Порошенка мав на увазі європейський перелік країн, які демонструють недоліки в боротьбі з відмиванням коштів та в протидії фінансуванню тероризму. Правда, трохи переплутав географічні назви, адже Омана серед них немає, а є Ємен.

Втім, прокол Луценка можна списати і на те, що в нього могла вселитися Юлія Мендель, яка вічно плутає географічні назви.

Нагадаємо, 5 січня стало відомо, що Володимир Зеленський без розголосу полетів в Оман, де оселився в елітному готелі за чотири тисячі євро на добу. Відразу після цього в Офісі президента пояснили, що Зеленський відправився в Оман по робочих справах за власні гроші.