Суд завершив допит свідків у справі резонансної ДТП в центрі Харкова. У вівторок, 24 квітня, свої свідчення дали останні свідки Жан Мінасян та 17-річний Олексій Шапошніков, передає Корупція.Інфо.

Допит першого зайняв у суда близько десяти хвилин. Мінасян повідомив, що в момент ДТП  був на іншому боці Сумської вулиці, він почув праворуч від себе звуковий сигнал авто. Разом з тим очевидець не зміг вказати, хто з водіїв його подавав.
 
"Був потужний хлопок, всі люди злякались, почалась метушня", — згадує Мінасян.
 

Останній свідок у справі, 17-річний Олексій Шапошников, був одним з тих, хто піднімав Lexus Зайцевої, який перекинувся після ДТП.  

Шапошников розповів, що Олена Зайцева їхала на своєму Lexus дуже швидко і точно не на зелений сигнал світлофора.

"Перед тим, що трапилося, я йшов в сторону Сумської. Побачив, що швидко їде машина, при цьому точно горіло не зелене світло", – повідомив він під час засідання суду.

Стосовно Дронова хлопець стверджує, що той повільно почав рух, але світло світлофора не назвав.

Шапошников не бачив самого удару, а також не чув звуку, який нібито подавала Зайцева. Він оцінив швидкість її авто в 100 км / год. 
 
Окрім цього Олексій згадав, що коли сталася аварія, машина Олени Зайцевої перевернувся на правий бік і Олексій був серед тих людей, які поставили машину на колеса та дістали звідти Олену.
 

Зазначимо що на засіданні, де допитували Олену Зайцеву, мали допитати й Генадія Дронова, але він відмовився свідчити і сказав, що розкаже свою версію подій тільки після свідчень усіх свідків. Однак 24 квітня він сказав, що не готовий надати свідчення.

На наступному засіданні суд вивчатиме результати експертиз.

Популярне: Вся в синцях і ранах та без одягу: У Києві знайшли жорстоко побиту жінку, що кликала на допомогу (Фото18+)
 
"Сьогодні закінчили допит свідків. На наступному засіданні, 11 травня, планується вивчення експертиз", – розповів адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Він зазначив, що після вивчення матеріалів планується допит експертів і залучених осіб. Після цього свідчення дасть Дронов, підкреслив адвокат.