Командувач Операції Об’єднаних сил (ООС) на Донбасі Сергій Наєв розповів про небезпечну зброю, яку Російська Федерація передала бойовикам “ДНР”-“ЛНР”.

“Ситуація в районі проведення ООС загострилася. Сталося це з ініціативи ворога, який з початку року дуже активно почав застосовувати протитанкові ракетні комплекси, перейшов до масованого використання мінометів. Кілька днів тому противник застосував коректований снаряд “Краснопіль”, який виробляється тільки в РФ”, – зазначив Наєв.

За його словами, це пов’язано з бажанням російських окупантів дестабілізувати ситуацію на Донбасі і показати світу нібито їх здатність диктувати свої умови.

У той же час Наєв підкреслив, що українські військові мають новітню зброю, протитанкові ракетні комплекси і здатні протистояти ворогові.

Як зазначив командувач, російські збройні формування визнають перевагу українського оборонного комплексу, а також бояться протитанкових ракетних комплексів українського виробництва.

“Навіть під впливом тієї російської пропаганди, яка тисне на їхню свідомість, вороги змушені визнавати перевагу українського оборонного комплексу, а також протитанкових ракетних комплексів, які випускаються в Україні. Вони справді бояться, бо є кого й чого боятися”, — заявив Наєв.

Він також додав, що сьогодні Збройні Сили успішно реалізують стратегію переозброєння механізованих і мотопіхотних бригад, аби всі мали сучасні протитанкові ракетні комплекси.

“В ЗC успішно реалізується стратегія переозброєння механізованих і мотопіхотних бригад, щоб кожна з них мала сучасні протитанкові ракетні комплекси. Підрозділи мають сучасні вітчизняні протитанкові засоби, які ефективно використовуються в бойових умовах. Багато уваги приділяється забезпеченню їх тепловізійними прицілами, антиснайперськими комплексами, станціями радіоелектронної боротьби та безпілотними літальними апаратами для здійснення аеророзвідки та координування вогню. Це та інше новітнє озброєння є хорошим аргументом для якомога швидшого завершення бойових дій”, — розповів командувач Об’єднаних сил.