Фіналістка третього сезону проекту “Топ-модель по-українськи” Катя Куліченко розповіла, як серйозно постраждала під час роботи у Франції на масштабному показі.

Дівчина взяла участь у презентації нової колекції українського бренду LITKOVSKAYA в Парижі. Під час показу моделі кілька годин перебували в одязі з колекції, через що багато хто почав відчувати нездужання і непритомніти, повідомила прес-служба “Нового каналу”.

“Ми показували образи, створені вручну з перероблених клаптів вантажних речей. Таким чином Лілія Літковська звернулася до витоків і традицій, щоб зробити світ навколо чистішим. Презентація пройшла красиво, але працювати було дуже складно”, – розповіла Куліченко.

За словами учасниці реаліті “Топ-модель по-українськи”, моделі повинні були вистояти дві години на одязі з нової колекції.

“Хлопці з команди постійно перевіряли нас, пропонували воду, іноді по одному відводили посидіти. Але все одно в першу годину дівчинка втратила свідомість, після чого ми одна за однією почали” гаснути “. Я не впала, але все йшло до цього, навіть в очах темніло. Це дуже важка робота! ” – підкреслила модель.