67-річний педофіл, який на Безлюдівці розбещував маленьких дівчаток, відправиться за грати на три роки

Харківський районний суд області підтримав позицію Харківської місцевої прокуратури №6 і визнав пенсіонера винним у розбещенні малолітніх дітей.

За словами в.о. керівника місцевої прокуратури Олександра Хлистова, жертвами чоловіка стали три дівчинки 11-12 років. Прокуратура довела в суді, що пенсіонер поширював серед учнів загальноосвітніх шкіл Безлюдівки візитки з непристойним змістом і власним номером мобільного телефону. Дітям пропонувалося зателефонувати і поспілкуватися на інтимні теми.

Одна з дівчат подзвонила, а потім розповіла все батькам. Під контролем дорослих 11-річна дитина погодилася на пропозицію пенсіонера про зустріч. Там його затримали і передали правоохоронцям

В ході судового розгляду обвинувачений заперечував свою причетність до скоєння злочинів і намагався переконати суд, що візитки не роздававі не здогадувався, що дівчата, які йому дзвонять, – неповнолітні. Однак докази, які надала сторона звинувачення, довели вину чоловіка. Суд призначив зловмиснику покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.