Він готувався виїхати до Російської Федерації для переховування від українського правосуддя.

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури області затримали одного з колишніх членів злочинної організації "Оплот", причетного до організаціії зіткнень у Харківській міській раді.

Про це інформує сайт СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що харків’янин, тренер змішаних єдиноборств, 20 червня цього року брав активну участь в масових зіткненнях у харківській мерії, зокрема він провокував насильницькі дії по відношенню до громадських активістів. За інформацією СБ України, у минулому чоловік входив до складу злочинної організації "Оплот". Наразі зловмисник є активним членом організованого угруповання, яке діє «під прикриттям» низки місцевих охоронних структур, і бере участь у провокаціях, рейдерстві та інших діях, спрямованих на дестабілізацію ситуації на території регіону.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

У рамках розпочатого кримінального провадження, співробітники СБУ затримали зловмисника у Харкові, коли він готувався виїхати до Російської Федерації для переховування від українського правосуддя.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії та встановлюються усі особи, причетні до правопорушень.

Нагадаємо, у Дружківці на Донеччині затримали 33-річного екс-бойовика з позивним "Абрек", який встиг повоювати у п'яти бандформуваннях.