Обмін полоненими між Україною та Росією міг не відбутися через деяких осіб, які хотіли попіаритися на цьому.

Про це в інтерв’ю журналістам розповів помічник президента Володимира Зеленского Андрій Єрмак, пише УП.

За його словами, обмін полоненими між двома країнами був на межі зриву, але мужність та політична воля Володимира Зеленського врятували процес.

На запитання журналіста, чи були люди, які намагались завадити обміну, помічник очільника держави відповів наступне: ” У нас багато хто за якимись цифрами, лозунгами і так далі забули, чого варте людське життя”

“Конкретне життя кожного українського громадянина. І вони починають говорити, чи варто було обмінювати, чи не варто? Це питання треба поставити матерям кожного із тих 35 людей, які повернулись в Україну. У них запитайте, чи варто було. Я дуже радий і пишаюсь, що президенту Зеленському вистачило мужності і політичної волі не звертати уваги на все це, а піти на обмін”, – зазначив ЄрмакВін також зазначив, що українці не бачили, як команді президента намагалися вставити “палиці в колеса”, аби зірвати процес обміну полоненими.

“Дуже багато. І в судах, і коли хтось “випадково” починав щось говорити таке, що протирічило логіці, викидали фейки, розкручували чергові “зради”, – заявив він

Підсумовуючи, Андрій Єрмак розповів, що за усіма спробами зриву процесу слідкували як Служба безпеки, так і Офіс президента Володимира Зеленського.

“І Служба, і ми самі відслідковуємо. Але є речі, якими будуть займатись правоохоронці, а є моральні речі, вирок за які дасть суспільство”, – резюмував він під час спілкування з журналістами.‡агрузка...