Невідомі продовжують спроби залякати директора Інституту національної пам'яті Володимира В'ятровича через пропозицію запровадження альтернативного календаря свят й пам'ятних дат в Україні. Після фізичного нападу на нього під дверима наукової установи невідомі залишили похоронний вінок.

Популярне: “Залишився один скелет”: автобус, заповнений людьми, згорів дотла. Без сліз не подивишся (ФОТО)

"Закидали в коментах до моїх постів, дописів колег і сім'ї ось такі фото. "Похоронний" вінок з моїм іменем біля дверей Інституту. Але ж весну нічим не зіпсути, навіть штучними квітами. Тим більше, коли ідеї, що їх таким чином намагаються просунути ті, хто боїться говорити і може тільки нишком "лякати", – такі самі мертві", – зазначив він.На вінку зловмисники навіть вказали "дату смерті" – 9 травня 2017 року. Як відомо, УІНП пропонує перенести вихідний з 9 на 8 травня, яке в Україні офіційно відзначається як День пам'яті і примирення. 9 травня залишиться Днем перемоги над нацизмом, однак буде робочим днем.

Раніше невідомі напали на В'ятровича в центрі столиці. Один з чоловіків спробував вдарити його в обличчя, ще один – тримав ззаду.

Пізніше під дверима УІНП розлили фарбу і залишили наліпки "Славянская стража".

1 березня невідомі підпалили двері інституту. А 2 березня в УІНП повідомили про напад на сайт установи.

Про це повідомив керівник цієї установи Володимир В’ятрович. На той момент в приміщенні був лише вахтер, який нічого не чув і не бачив. На будинку також відсутні і камери спостереження. До приїзду поліції вахтер помив двері, тож встановити, якою саме горючою рідиною облили двері, неможливо.‡агрузка...