Відома оперна співачка Марія Максакова, вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, якого застрелили в Києві, разом з маленьким сином Іваном знялися у фотосесії фотографа Яна Доброносова, передає Корупція.Інфо

Популярне:  Це був прорив для України!!! Від зустрічі Трампа з Порошенком ми отримали те, чого так довго чекали. Ви повинні це знати

Мати і син знімалися в вишиванках, а голову Марії прикрашав віночок.

"Коли вперше ми з Марією Максаковою домовилися про фотосесію, сумнівів про стиль ні у кого не було", – каже фотограф.Знімки зібрали багато захоплених відгуків на сторінках Максаковоъ і фотографа, але є і негативні – від росіян, які співачку звинувачують у позерстві і зраді.

"А якщо вона до Ізраїлю поїде? Буде фото в пейсах? А чому німецької фотосесії немає?", – іронізують співвітчизники Максакової.Нагадаємо, що дружина Марії Максакова Дениса Вороненкова в березні цього року застрелили в центрі Києва. Незадовго до цього колишній депутат Держдуми попросив українське громадянство.

Марія Максакова є дочкою відомої радянської актриси Людмили Максакова. У Марії і Дениса є спільний син. Від попередніх відносин у артистки підростають син Ілля і дочка Людмила, які живуть з батьком.