Окупанти вирішили перекинути свої сили з Бахмута на Куп’янськ. Про це свідчить зменшення кількості ворожих угруповань із квітня 2023 року.

 

Також думкою поділився військовий експерт Андрій Крамаров в ефірі телемарафону.

За його словами, на Куп’янському напрямку з квітня перебувало угруповання 70 тисяч осіб, котре, попри складну ситуацію в Бахмуті, не було залучено. Тепер до цього складу додали додаткових ще 30 тисяч мобілізованих, котрих підготовлювали пів року.

“Разом із ними також було приєднано близько тисячі танків. Нинішнє керівництво ухвалило рішення активувати цей посилений склад з метою привернути увагу наших резервних сил”, — сказав Андрій Крамаров.

Також військовий експерт прокоментував ситуацію на Харківщині. Про це Крамаров повідомив на одному українському ютуб-каналі.

Як зазначив фахівець, окупанти вирішили обрати основний напрямок для удару саме Куп’янськ. Там збереться найбільший кулак у десятки тисяч окупантів для наступу, для того, аби просунутися у бік Харкова. Але наразі у ворога успіхів немає.

В той час ЗСУ продовжують тримати оборону на цьому напрямі. А за інформацією британської розвідки, стало відомо, що Україна туди перекинула деякі резерви для  того, аби стримати противника.

“Навіть якщо росіяни умовно захоплять Куп’янськ, вони його все одно не зможуть використовувати як логістичний вузол. Це тому, що ми дуже швидко нашою артилерією переріжемо. Далі з Куп’янська, якщо подивитися дорогами, вони можуть просуватися у бік Харкова”, – заявив фахівець. .

Експерт зазначив, що незважаючи на те, що багато хто говорить про низький потенціал подібних операцій у росіян. Проте вони останнім часом ухвалили чимало законів, щодо масштабної мобілізації. Вже скоро окупантів почнуть масово забирати до армії, так як все для цього зроблено.