1_1
11-13 вересня до Львова приїде Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Програму Першосвятительського візиту опублікувала прес-служба Львівської єпархії.

11 вересня, п’ятниця

16 год – зустріч Святійшого Патріарха Філарета на кордоні Львівської та Рівненської областей (Бродівський р-н)

18 год – Святійший Патріарх Філарет відвідає Личаківське кладовище м. Львова, де помолиться за спокій душ загиблих героїв Небесної Сотні та воїнів – учасників АТО

Передбачено спілкування Предстоятеля Церкви з представниками засобів масової інформації

12 вересня, субота

10 год – Чин великого освячення храму на честь ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця”. Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого. (м. Львів, вул. П. Орлика, 1)

18 год – Всенічне бдіння в кафедральному соборі Покрова Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. М. Грушевського, 2)

13 вересня, неділя, свято Покладення чесного поясу Пресвятої Богородиці

11 год – Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого на цілющому джерелі присілка Заглина (с. Монастирок, Жовківський р-н) в рамках щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до місця чудесного явлення Пресвятої Богородиці.

Зауважимо, для вірян, що мають бажання взяти участь у Патріаршому богослужінні 13 вересня та не мають можливості самостійного доїзду, від усіх парафій Львівської єпархії організовано окремі паломницькі групи. Запис на поїздку проводиться у парафіяльних храмах, а також у Покровському кафедральному соборі м. Львова (вул. Грушевського, 2)