Позафракційна нардеп Надія Савченко, яка перебуває у СІЗО за звинуваченням у підготовці терактів, приписала собі в заслуги високий політичний рейтинг кандидата у президенти Володимира Зеленського.

Про це сказано на Facebook-сторінці політика. 

Зазначається, що Савченко порівняла сюжет серіалу "Слуга народу" з персонажем Зеленського Василем Голобородьком із реальною ситуацією, що сталася з нею.

"Коли генеральний прокурор Луценко з трибуни Верховної Ради заявив, що народний депутат України Надія Савченко разом із главою "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном збиралися підірвати Верховну Раду гранатами, а тих, що вижили, депутатів і чиновників добивати автоматами — українці сміялися ще більше, ніж із фільму "Слуга народу". Але при цьому люди також зрозуміли, що з'являється та сила, яка їхні мрії може реалізувати, тому що з вуст високопоставлених прокуратури і СБУ це вже лунало не як жарт", — йшлося у заяві Савченко.

Нардеп припустила, що українці знайшли вихід своїм мріям у Голобородько-Зеленському.

"Щоб повірити в диво-казку, треба відчути, що її можна реалізувати наяву. Саме ситуація з Надією Савченко дала людям таке відчуття. Українці повірили в диво-казку "Слуга народу". Володимиру Зеленському залишилося тільки реалізувати її добру частину в житті", — зазначено у листі Сачвченко із СІЗО.

Савченко вважає, що громадяни злякалися своїх же радикальних думок і знайшли вихід в еволюційному перетворенні системи за допомогою обрання на президентський пост Голобородька-Зеленського. 

Додамо, що за словами нардепа українці не повинні боятися Зеленського в якості можливого президента України. 

"Ви боїтеся, що Зеленський – єврей? Так Порошенко теж на ідиші говорить. Боїтеся Коломойського-олігарха? Так Порошенко – олігарх … Боїтеся того, що він українською не володіє? Так вивчить – Порошенко теж був радянським космомольцем ", – сказала Савченко.

Вона порадила українцям не боятися нового.

"Ви ж бачите, що відбувається в світі. Які є вимоги – в Німеччині до соціального житла … Якщо ви аналізуєте те, що відбувається в світі, – ми йдемо дуже в ногу. У нас квантовий ривок, ми попереду всієї Європи, і пора почати думати свіжими методами та ідеями. Не треба боятися Зеленського – він кращий за Порошенка", – висловилася нардеп.