Лідер партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий заявив, що готовий іти на вибори до парламенту й боротися за місце прем'єр-міністра. Про це політик оголосив на звітному 18-му з'їзді партії 11 травня в Києві.

«Моя діяльність як міського голови добігає кінця… я не збираюся балотуватися на нову каденцію. Я готовий іти до парламенту, очолювати список, якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем'єра і наводити порядок у країні», – заявив Садовий.

Також він наголосив, що мета «Самопомочі» – на наступних парламентських виборах подвоїти або потроїти результат політсили, який вони здобули 2014 року.11 травня з'їзд партії має обрати лідера і керівні органи, оскільки термін трирічних повноважень Андрія Садового, який очолює політсилу, сплив.

Як повідомлялось раніше, 9 травня Андрій Садовий в інтерв'ю «Громадському» заявив, що партія «Самопоміч» не планує з кимось об’єднуватися і братиме участь у парламентських виборах самостійно. Водночас у новому списку партії буде 70% нових облич.

Під час з'їзду він уточнив, що новими людьми в списку партії будуть лідери осередків «Самопомочі» в регіонах, представники профспілок і громадських організацій, які пройдуть праймеріз.‡агрузка...