Президент Володимир Зеленський готовий поставити крапку у питанні запровадження податку на виведений капітал і нульової декларації.

Про це він повідомив під час свого звернення до Верховної Ради.

“Створити екосистему для зовнішніх і внутрішніх інвестицій. Вивільнити додатковий внутрішній економічний ресурс – йдеться про податок на виведений капітал і нульову декларацію. Час поставити крапку в цьому питанні, і я готовий це зробити”, – сказав він із трибуни парламенту.

Президент доручив уряду врахувати ці та інші важливі напрямки.

Також Зеленський заявив, що уряд провів повний аудит держави, щоб зрозуміти, що було «зроблено не так» за 28 років незалежності. Результати цього аудиту повинні представити через два тижні.

«Знадобилися чималі зусилля й час, щоб розібратися, що не так було зроблено в управлінні економікою за 28 років, і як це виправити. Для цього уряд провів повноцінний аудит держави. Протягом двох тижнів його результати будуть представлені громадськості», — сказав президент.

За його словами, пріоритети вже зрозумілі — потрібно зменшити частку держави в економіці, де є неефективне управління, розвивати державно-приватне партнерство, а також збільшити інвестиційні витрати бюджету. Зеленський зазначає, що потрібно створити екосистему для зовнішніх і внутрішніх інвестицій за рахунок податку на виведений капітал і нульової декларації.