Володимир Зеленський у своєму черговому інтерв'ю з журналістами, розповів про передвиборчу компанію, та щоб він зробив при своєму президентстві.

Відтак Зеленський заявив, що в своїй передвиборчій компанії він би орієнтувався лише на людей:

"У всіх сферах життя я б орієнтувався насамперед на людей, адже головне в нашій країні це життя людини. Якщо говорити про війну, то першим пунктом стовідсоткові було припинення війни на сході."

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Також у Зеленського запитали чи порівнює він себе з нинішніми політиками:

"Я не збираюсь в нашій дискусії розповідати про політиків. Адже вважаю, що вони дискредитували і себе, і свій статус і всю нашу країну. Я не збираюсь стояти з ними в одному ряду, навіть в діалозі з журналістами. Нам з вами важливо відділити "семя от плевел". Все хватить нам досвіду, вже 30 років пройшло і все це пройшло ми живемо в новому світі, новому поколінні і якщо ми хочемо зберегти країну то не варто говорити, про те, що вже давно минуло. І це єдина моя позиція в порівнянні з будь-якими політиками".

Окрім цього Зеленський відповів на запитання про свої мінуси:

"Про мої мінуси можна говорити, лише в тому випадку коли мене виберуть, я пройду і зроблю щось гидке. А поки їх просто немає".

І на останок Зеленський розповів кого б він хотів бачити на пості нового президента

"Я б хотів, щоб на посту президента виявилась та людина, яку хочуть бачити всі. Річ не в тому що ми хочемо самі по собі, я б хотів що президент був чесною та порядною людиною, який раніше не мав відношення до політики".