Кандидат в народні депутати України Богдан Дубневич привітав з перемогою свою головну конкурентку в окрузі №118 Галину Васильченко від партії "Голос".

"Я ніколи не пошкодую про кожні витрачені години п'яти років депутатства у рідному Пустомистовском районі і в частині Личаківського та Шевченківського районів Львова … Я не приховую, що в більшості працював як господарник, тому що наведення порядку на окрузі вважав своїм пріоритетом. Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту та мені б дуже хотілося, щоб всі розпочаті справи отримали завершення, особливо, щоб освіта, медицина, спорт, культура і дорожня інфраструктура і далі впевнено розвивалися ", – написав Дубневич на своїй сторінці в с оцсеті facebook.

Згідно з даними ЦВК за результатами обробки 97,84% протоколів, на першому місці в окрузі кандидат від партії "Голос" Галина Васильченко. Вона набирає 31,5% (27 570 голосів). Богдан Дубневич займає друге місце – 30,39% (26 595 голосів). Третім йде захисник львівських "Карпат", кандидат від партії "Слуга народу" Артем Федецький – 12,14% голосів.

Як повідомлялося,  лідер "Голосу" Святослав Вакарчук заявив, що у Васильченко намагаються вкрасти перемогу. Галина Васильченко – 36-річна заступник директора з економічних питань ПП "Корбіз".