Скандальний президент виявився вбивцею.

Обраний у травні цьогоріч президентом Філіппін Родріго Дутерте виступив із приголомшливою заявою, повідомляє Корупція. Інфо

Він зізнався, що особисто вбивав людей.

“Коли я був мером міста Давао на півдні Філіппін, то особисто вбивав підозрюваних у наркоторгівлі. Я їздив на мотоциклі по Давао і патрулював вулиці. Насправді я шукав якусь сутичку, щоб убити кого-небудь”, – сказав Дутерте.

Голова Філіппін дав зрозуміти, що він не збирається припиняти свою кампанію в боротьбі з наркодилерами, під час якої за кілька місяців було вбито близько 3,5 тисячі людей, підозрюваних у причетності до наркоторгівлі.

Західні ЗМІ і правозахисники звинувачували Дутерте в формуванні так званих “ескадронів смерті” серед співробітників поліції і інших силових структур, які “займаються розправами ночами”.

В останні місяці голова Філіппін очевидно вибивається своїми нестандартними заявами з низки світових лідерів. Улітку він кілька разів публічно образливо обізвав президента США Барака Обаму, заявивши, що припинить військово-технічне співробітництво з Вашингтоном.

Потім, після виборів у США, на подив швидко встановив контакт із Дональдом Трампом, помітивши, що обраний президент запросив його на філіжанку кави.

Також він додав, що вважає Трампа рівнею собі.

Крім того, Дутерте зазначив, що не проти потоваришувати з головами Росії та Китаю.